Columbus wprowadza pakiety ofertowe dla klientów indywidualnych

Columbus

W listopadzie Columbus uruchomił nową ofertę fotowoltaiki dla gospodarstw domowych. Klienci mają do wyboru trzy warianty usług: smart, smart+ i pro, zróżnicowane zakresem.

Oferta dla wymagających

Pakiet pro to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. W tym wariancie Columbus zapewnia najlepsze dostępne w ofercie moduły PV.(wysokowydajne monokrystaliczne panele fotowoltaiczne 370 MWT Full Black, z czarną estetyczną ramą).oraz do wyboru inwerter Solis lub mikroinwerter, dedykowany na skomplikowane dachy. Ponadto w pakiecie dostępne są wyższej jakości zabezpieczenia elektryczne oraz wszystkie dodatkowe usługi, w tym Columbus Care. Oprócz 15-letniej Gwarancji 360 na wszystkie komponenty instalacji oraz serwis, klienci otrzymują szczegółową roczną analizę z pracy instalacji. Dodatkowo oferta obejmuje konsultację dedykowanego doradcy energetycznego. Mogą też liczyć na szybszy montaż (do 7 dni od momentu finalizacji transakcji), całodobową obsługę klienta 24/7 oraz serwis na żądanie (w ramach usługi Challenge). W ramach tej oferty zapewnione jest także korzystniejsza oferta finansowania (od 4,5% RRSO) oraz roczne ubezpieczenie instalacji all risk. Co ważne obejmuje on ryzyko przerwy w działaniu instalacji, spowodowane np. wyłączeniami z sieci przez zakład energetyczny.

Cena do jakości

Pakiety smart i smart+ zostały przygotowane z myślą o klientach szukających najlepszej jakości w optymalnej cenie. W ramach obu wariantów klienci otrzymują wysokosprawne monokrystaliczne panele Sunport 460 MWT, ze srebrną ramą, oraz inwerter Solis, a także pakiet zabezpieczeń elektrycznych w wersji podstawowej oraz montaż do 20 dni kalendarzowych od momentu finalizacji transakcji. Oferta finansowania w smart i smart+ wynosi od 5,5% RRSO. Dla klientów smart+ Biuro Obsługi Klienta Columbus jest dostępne całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Aktywna jest także usłucha Challenge (serwis na żądanie w 48 godzin) oraz Columbus Care, z dostępem do dedykowanej aplikacji.

Gęstość mocy PV

W nowej ofercie Columbus podkreśla istotny parametr jakim jest gęstość mocy, który pokazuje wielkość mocy uzyskiwaną z 1m2panelu fotowoltaicznego. Im wyższa gęstość mocy modułu tym lepiej, ponieważ przy zajęciu mniejszej powierzchni można zbudować instalację o większej mocy. To szczególnie ważne w przypadku dachów, które mają ograniczoną powierzchnię na instalację PV. Columbus, jako jedyny w Polsce, oferuje moduły Sunport o jednej z najwyższych na rynku gęstości mocy wynoszącej 206 Wp/m2.