25 października 2021

O nas – portal o ekologii

Portal o ekologii, ekonomii i biznesie

www.ecoekonomia.pl to portal o ekologii – najważniejszych dla planety i gospodarki sprawach. Głównym założeniem wydawców jest informowanie o tematach ekologicznych mających wpływ na codzienne życie, biznes oraz finanse. 

Ekologia to nie tylko lepsza jakość i nowoczesny styl życia. To przede wszystkim biznes! Możliwość korzystnego jej wprowadzenia widzimy na każdym kroku. W domu, w biurze, w fabryce, na bazarku i polu. Wierzymy, że szybciej i efektywniej pomożemy planecie, jeśli sprawami eko zainteresują się wszyscy. Nie tylko podczas segregacji odpadów, ale także robienia zakupów, prowadzenia biura czy produkcji ubrań. 

Ekologia jest ekonomiczna – to nie frazes, to fakt! Zmianę sposobu postępowania wymuszają na nas nie tylko rosnące ceny tzw. „nieekologicznych” zachowań, jak na przykład brak segregacji śmieci. Ekologia stała się element filozofii firm, ich strategii lub po prostu sposobem prowadzenia działalności. Po to aby wspierać wszelkie działania powstał portal o ekologii.

Informacje o wydawcach ecoekonomii:

Aleksandra Myczkowska-Utrata – prawniczka, wieloletnia dziennikarka ekonomiczna Rzeczpospolitej. Była rzeczniczką prasową i dyrektorką komunikacji w Banku BGŻ (obecnie BNP Paribas), szefową komunikacji Nextbike Polska. Uczestniczyła w projektach z zakresu komunikacji i PR dla firm z branży finansowej, ubezpieczeniowej, mediowej, konsultingowej, chemicznej i budowlanej. Od 2017 r. prowadzi Słodziaki – Fundacja dla dzieci z cukrzycą. 

Aleksander Paszyński – dziennikarz, konsultant ds. PR oraz content marketingu. Z mediami związany od ponad 20 lat. Studiował dziennikarstwo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. M. Wańkowicza. Doświadczenie w nowych technologiach zdobywał podczas kursów: „Understanding Media by Understanding Google” oraz „Content Strategy for Professionals” (Northwestern University w Chicago). Pracował m.in. dla: Super Express, Bank Współpracy Europejskiej, PTP Kleinworth Benson, Prokom SA, Polnord SA, Gratka.pl, Dom Kredytowy Notus SA, Polska Organizacja Turystyczna, Polski Związek Prywatnych Pracodawców Turystyki – członek Konfederacji Lewiatan.

Zapraszamy do kontaktu: redakcja@ecoekonomia.pl