Targi Ekocuda: naturalnie, organicznie i wegańsko

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych odbędą się 19-20 listopada w Warszawie. Oprócz wystawców, na uczestników czekać będą: Kongres i Strefa B2B, Strefa Influencers & Chillout oraz Strefa Warsztatów. 

Na przestrzeni 7 lat targi Ekocuda odwiedziło ponad 242 tysiące osób. To okazja do spotkania pasjonatów kosmetyków naturalnych – zarówno tych, którzy je wytwarzają, jak i eko-świadomych konsumentów, którzy chętnie je kupują. Oferta wystawców jest bardzo szeroka i obejmuje m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, do makijażu. Także dedykowane konkretnej grupie odbiorców – dla kobiet, mężczyzn czy dzieci. 

Nie tylko kosmetyki – także eko-wiedza

W tym roku event w Warszawie nabierze szczególnego znaczenia, ponieważ po raz pierwszy zorganizowany zostanie w zupełnie nowej, rozszerzonej formule. Weekend przypadający na 19 i 20 listopada będzie wypełniony wystąpieniami i eko wiedzą, którą podzielą się eksperci. W wydarzeniu wezmą udział m.in. technolodzy, pasjonaci, innowatorzy i specjaliści od marketingu marek beauty. Podczas kongresu prelegenci będą rozmawiać m.in. o trendach, surowcach, ekologii, innowacji oraz pielęgnacji. 

Podczas kilkunastu wystąpień ekspercką wiedzą podzielą się: Kamila Pawłowska z J.S. Hamilton Poland, Martyna Zastawna z woshwosh i SzeptSzum, dr Anna Oborska z Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, Michał Kruszyński – ZNIKA, Katarzyna Flis z Le Coeur, Katarzyna Pokonieczna z Cosmetic Solutions, Zuzanna Rupar z Zazazu, Violetta Preuss z Dr. Bronner’s, Magdalena Tarnawska z Croda, Oliwia Mężykowska z MCF-Micro Capsules Factory, Anna Gocałek z Organique oraz Agnieszka Malesza-Woźniak z Triple PR.

– Ekocuda to nie tylko sezonowe targi, ale przede wszystkim edukacja oraz poszerzanie świadomości konsumentów. Bardzo zależało nam, żeby odwiedzający czuli dodatkową wartość z udziału w Targach Kosmetyków Naturalnych. Dlatego w tym roku zaproponowaliśmy współpracę ekspertom. Nasi prelegenci to doświadczeni pasjonaci, którzy stworzyli i z powodzeniem zrealizowali fantastyczne eko pomysły – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

Eko influencerzy

Nie zabraknie także innych atrakcji. W tym roku w Warszawie po raz pierwszy powstanie dedykowana strefa dla topowych i wyjątkowych Beauty Influencerek i Influencerów! Internetowi twórcy będą mogli porozmawiać, wymienić się wiedzą na temat branży kosmetycznej i wzajemnie inspirować. Będą także mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach tworzenia kosmetyków naturalnych organizowanych przez markę Yangi Cosmetics. Podczas 90 minutowych warsztatów wykonane zostaną wyjątkowe ekologiczne produkty: ujędrniający peeling cukrowy do ciała oraz nawilżający olejek do masażu.

– Bardzo zależy nam na obecności Twórców Internetowych, ponieważ mają oni ogromne możliwości budowania społeczności świadomych, dbających o zdrowie i środowisko konsumentów. Strefę dedykowaną dla Beauty Influencerek i Influencerów tworzymy na Ekocudach po raz pierwszy – uzupełnia Zuzanna Mierzejewska. 

Podczas Targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze. Także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji. Doświadczeni wystawcy zadbają o to, aby uczestnicy przekonali się o zaletach i wysokiej jakości produktów naturalnych. Dzięki Targom wszyscy odwiedzający mogą bliżej poznać specyfikę kosmetyków ekologicznych oraz rozwiać związane z nimi wątpliwości.

O Targach

Odkryj świat eko kosmetyków. Poznaj i przetestuj na własnej skórze najlepsze i w pełni bezpieczne produkty oraz poszerz swoją wiedzę podczas wystąpień ekspertów: