Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych w tym roku odbędą się w Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Wydarzenie od 7 lat skupia konsumentów oraz producentów kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Misją targów jest promocja nowych i małych marek eko. 

Ekocuda do tej pory odwiedziło łącznie 242 tys. osób. 

– Na targach Ekocuda w jednym miejscu możemy spotkać ogromną ilość polskich i zagranicznych marek kosmetyków naturalnych. Od samego początku istnienia targów naszą najważniejszą misją jest promocja nowych i małych marek powstających w segmencie produktów eko, zero west, wege, organic. Szczególnie cieszą nas debiuty, których podczas tej edycji mamy wyjątkowo dużo. Podczas targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze, a także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

Na targach w Poznaniu i Gdańsku uczestnicy będą mieli możliwość przetestować, wypróbować i dokonać zakupów producentów marek naturalnych. Natomiast warszawska edycja Ekocudów odbędzie się w nowej odsłonie, która kierowana jest do osób pragnących zdobyć i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu produkcji i technologii kosmetyków. Także do tych, którzy chcą poznać tajniki branży kosmetycznej czy też dowiedzieć się więcej o prawie kosmetycznym i marketingu. 

– Warszawskie wydarzenie to zupełnie nowa, wzbogacona formuła. W rozszerzonej odsłonie Ekocudów pragniemy przede wszystkim promować eko-idee w wielowymiarowym znaczeniu. Chcemy wyjść naprzeciw konsumentom i dynamicznie rozwijającemu się trendowi życia w zgodzie z naturą.  W związku z tym, podczas jesiennych Targów w Warszawie, odwiedzający będą mogli skorzystać z panelu wykładów osób, które stworzyły i z powodzeniem zrealizowały eko pomysły – tłumaczy Zuzanna Mierzejewska.