ReStore – aukcja charytatywna „Kto pierwszy ten lepszy”

Sklep charytatywny ReStore fundacji Habitat for Humanity Poland przy ulicy Łojewskiej 12 (Targówek) organizuje licytację „Kto pierwszy ten lepszy”. Aukcja charytatywna odbędzie się w Warszawie, 7 sierpnia 2021 roku, w godzinach 13:00 – 16:00. Podczas aukcji, pod młotek pójdą m.in. obrazy, lampy, fotel Marcina Prokopa, lampa Moniki Brodki, toaletka z Ambasady Kanady. Dodatkowo także inne rzeczy ładne – praktyczne i niepraktyczne – ofiarowane przez darczyńców. 

Aukcja odbędzie się w sklepie ReStore stacjonarnie i online. Zysk z licytacji zasili cele statutowe fundacji Habitat for Humanity Poland wpierającej osoby w kryzysie bezdomności. 

450 ton uratowanych rzeczy

Otwarty w maju 2020 r. ReStore w Warszawie, to sklep z meblami, artykułami wyposażenia wnętrz, wykończeniowymi i innymi przedmiotami dostępnymi w bardzo atrakcyjnych cenach. Na ReStore w wersji online można obejrzeć i zarezerwować wybrane przedmioty, będące częścią oferty sklepu stacjonarnego. 

W pierwszych kilkunastu miesiącach działania ReStore przyczyniły się do uratowania blisko 450 ton produktów. Potem sprzedane lub przekazane do dalszego użytku. Każdy może przyłączyć się do tej akcji. Wystarczy zrobić zakupy w sklepie lub przynieść do niego przedmioty w dobrym stanie, których już nie potrzebujemy. 

W dniu aukcji sklep będzie otwarty w godzinach 10:00-17:00. Będzie można obejrzeć i kupić oferowane przedmioty. Głodnych i spragnionych zapraszamy do skorzystania z oferty foodtrucka, który będzie znajdować się tuż przy ReStore. Aukcję poprowadzi Wojciech Asiński – aktor teatralny i filmowy oraz prezenter telewizyjny.

Szczegóły aukcji charytatywnej ReStore

  • Gdzie: Łojewska 12, Warszawa, Targówek
  • Kiedy: 7 sierpnia 2021 rok
  • Godziny trwania aukcji: 13:00 – 16:00 

Więcej informacji na temat aukcji i sposobu wzięcia w niej udziału znajdziesz przed aukcją na profilu FB ReStore  oraz na stronie www sklepu.

Patronem medialnym jest portal ecoekonomia.pl. O idei ReStore pisaliśmy TUTAJ.