VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych – 8-9 marca Sopot 

Forum Operatorów Farm Wiatrowych

Forum Operatorów Farm Wiatrowych to wydarzenie branżowe skierowane do operatorów farm wiatrowych. A także wszystkich zaangażowanych w procesy obsługi technicznej i eksploatacji farm wiatrowych. Tegoroczna, VI już edycja świadczy o rosnącej potrzebie poruszania wątków praktycznych i technologicznych, których z każdym rokiem przybywa. 

W programie VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych w Sopocie nie zabraknie najbardziej aktualnych tematów związanych z rynkiem energetycznym w kontekście utrzymania i eksploatacji farm wiatrowych. W ramach wydarzenia odbędą się techniczne warsztaty dotyczące fundamentów, łopat, okablowania wraz ze szczegółową analizą danych. Eksperci poruszą także kwestie tzw. lifetime extension oraz oddziaływania elektrowni wiatrowych na ptaki i nietoperze. Bogaty program FOFW 2023 w Sopocie nie pominie najbardziej aktualnych trendów decydujących o perspektywie rozwoju energetyki wiatrowej. Należą do nich m.in cable pooling czy linia bezpośrednia. 

W wydarzeniu wezmą udział liderzy wśród operatorów farm wiatrowych na lądzie oraz na morzu, dzieląc się swoim cennym doświadczeniem. Forum przyciąga czołowe dla branży autorytety i decydentów, którzy kształtują rynek odnawialnych źródeł energii. Ponadtoi mają realny wpływ na wygląd współczesnych regulacji. VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych jest doskonałym miejscem do omówienia aktualizacji zmieniającego się otoczenia technicznego i prawnego, uzupełnienia o nowe, bieżące wątki oraz do nawiązania cennych, biznesowych kontaktów w branży wiatrowej.

Zapraszamy do dołączenia do uznanego grona ekspertów, polityków i przedsiębiorców, którzy wezmą udział w VI edycji FOFW

Więcej informacji o wydarzeniu: https://wfof.eu/pl/