Rynek umów cPPA – Konferencja RE-Source Poland Hub

RE-Source Poland Hub

Konferencji RE-Source Poland Hub to największe w Polsce wydarzenie skupiające w jednym miejscu nabywców i dostawców zielonej energii. Już 21-22 marca w Warszawie, pierwszy raz w formule 2-dniowej, uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę nie tylko zgłębić wiedzą w zakresie funkcjonowania rynku umów cPPA, ale także nawiązać stałą, efektywną współpracę dzięki dedykowanej strefie spotkań B2B. 

Transformacja energetyczna w Polsce wymaga dynamicznych zmian, a jedną z nich jest przechodzenie firm na energię odnawialną. Ten krok wydaje się kluczowym na drodze do neutralności klimatycznej i zagwarantowania przedsiębiorstwom stałej, niższej ceny energii elektrycznej. Tegoroczna Konferencja RE-Source Poland Hub w Warszawieprzeanalizuje nie tylko polski rynek OZE, ale także ambicje UE w kontekście wypełniania obowiązków ESG. Program Konferencji został zaktualizowany pod kątem trwającego kryzysu energetycznego i wprowadzenia przez rząd nowych regulacji. Niezmiennie prelegenci spróbują odpowiedzieć na pytania jak bardzo zielona energia wpływa na konkurencyjność firm. 

Konferencja RE-Source Poland Hub 21-22 marca będzie praktycznym przewodnikiem dla przedsiębiorstw jak wykonać zwrot ku tańszej, zielonej energii. To także najlepsze miejsce do spotkań matchmakingowych B2B, by nawiązać kontakty biznesowe oraz współprace między nabywcami i dostawcami energii z OZE. Każdego roku liczba uczestników rośnie, tak samo jak liczba poruszanych wątków – dlatego w tym roku Konferencja jest dwudniowa, by w pełni wykorzystać potencjał tego wydarzenia. 

Debaty, prezentacje, analizy i merytoryczne dyskusje w gronie wieloletnich i doświadczonych graczy na rynku zielonej energii w Polsce i nie tylko. Kilkuset uczestników i dziesiątki spotkań B2B – to wszystko podczas dwóch dni Konferencji RE-Sourc Poland Hub już 21-22 marca br. 

Więcej informacji o wydarzeniu: http://konferencjaresource.pl