Columbus Energy partnerem technologicznym Orange Energia

przyłączenia fotowoltaiki

Columbus Energy został partnerem technologicznym Orange Energia. Będzie dostarczał klientom telekomu produkty i usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Columbus Energy będzie dostarczał instalacje fotowoltaiczne dla klientów Orange Energia oraz zajmie się kompleksową obsługą posprzedażową. Spółka będzie świadczyła klientom Orange Energia również usługi premium, tj. gwarancyjne, serwisowe, doradcze oraz monitoringu, związane z produktami i usługami OZE. Dodatkowo, na życzenie klientów Orange Energia, Columbus będzie też pomagał w uzyskaniu finansowania w celu realizacji umowy końcowej.

– Nasze zespoły obsługują klientów w całej Polsce. Jako lider rynku OZE, chcemy przenieść nasze doświadczenie w tej branży na współpracę z Orange Energia i umożliwić klientom firmy dostęp do nowoczesnych technologii. W swojej ofercie, poza fotowoltaiką, mamy szereg ciekawych rozwiązań i usług. Dzięki nim można zarządzać energią z odnawialnych źródeł w pełni kontrolowany sposób. Liczę na to, że nasza współpraca w przyszłości obejmie także kolejne obszary – mówi Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy S.A. 

– Współpraca z Columbus Energy pomoże dotrzeć z naszymi usługami do szerszego grona osób zainteresowanych zieloną energią. Chcemy być dla klienta odpowiedzialnym partnerem w zielonej transformacji i umożliwić mu korzystanie z ekologicznych źródeł energii – twierdzi Bartosz Gott, prezes Zarządu Orange Energia.