Auchan rozszerza partnerstwo z Too Good To Go

konsumpcjonizm

Już w 24 sklepach sieci Auchan klienci mogą poprzez aplikację Too Good To Go zamawiać paczki niespodzianki zawierające pełnowartościowe i tańsze produkty o krótkich terminach przydatności. Partnerami aplikacji jest już w Polsce blisko 3 tysiące firm: hoteli, restauracji, kawiarni, sklepów, cateringów i kantyn. Z usługi korzysta ponad 1,1 mln osób.

Too Good To Go to międzynarodowy ruch przeciwko marnowaniu jedzenia. W Polsce działa ponad 2 lata. Z miesiąca na miesiąc przyłączają się do niego kolejni partnerzy. Działania mają ogromny sens – ponad 90 proc. paczek-niespodzianek przygotowywanych codziennie przez firmy sprzedaje się w jeden dzień. 

W sieci Auchan paczki zamawiane poprzez aplikację Too Good To Go sprzedawane są w pięciu odsłonach:

  • Mix Spożywczy– znajdują się w niej różne produkty spożywcze
  • Zieleniak – zawierająca owoce i warzywa 
  • Bistro – z kanapkami i sałatkami
  • Pieczywo i Ciasta
  • Wege Mix

Uratuj 1/3 jedzenia

Marzymy o świecie bez marnowania jedzenia i walczymy o taki świat kęs za kęsem! Dzięki aplikacji możesz w łatwy sposób zrobić coś dobrego dla planety, dosłownie w trzech kliknięciach – wystarczy, że ściągniesz aplikację, wybierzesz lokal i uratujesz paczkę z lokali i sklepów w okolicy. To, co uratujesz jest niespodzianką w świetnej cenie, a przy okazji jest dobrym uczynkiem dla planety. Zacznij już teraz! – czytamy na stronie www.togoodtogo.pl.

O niemarnowaniu jedzenia pisaliśmy TUTAJ.