Poland & CEE Retail Summit 2024 już 9-10 kwietnia

Poland & CEE Retail Summit 2024

Kongres organizowany przez European Conferences United, to coś więcej niż zwykłe wydarzenie; jest to początek kluczowej podróży w kierunku pozytywnej ewolucji branży. W tym roku mamy zaszczyt gościć 15. edycję, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie i zgromadzi ponad 3000 profesjonalistów z branży retail i CPG, co stanowi znaczący kamień milowy w jego historii. To ogromne zgromadzenie podkreśla rolę Retail Summit jako głównego ośrodka współpracy branżowej i innowacji.

Najważniejszym punktem szczytu jest „Klub 369”, grupa 369 moderatorów, prelegentów i panelistów wydarzenia, którzy odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu wnikliwych treści. Celem tej konwergencji jest wspieranie doskonalenia przedsiębiorstw poprzez unikalne połączenie dzielenia się wiedzą i wiodących w branży spostrzeżeń.

Łączenie zrównoważonego rozwoju z ewolucją cyfrową: różnorodne spojrzenie

Edycja 2024 wyróżnia się szczególnie integracją z prestiżowymi European Circular Retail Congress oraz CEE eRetail Congress, wzbogacając szczyt o szersze spektrum branż. Dzięki 10 scenom tematycznym uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z szeregiem tematów, w tym główną sceną komercyjną, łańcucha dostaw i innowacji cyfrowych. European Circular Retail Congress dodaje trzy wyspecjalizowane sceny poświęcone strategiom zrównoważonego rozwoju, zrównoważonemu rozwojowi produktów oraz zrównoważonemu łańcuchowi dostaw i operacjom, podkreślając znaczenie praktyk przyjaznych dla środowiska w dzisiejszym krajobrazie handlu detalicznego. Dodatkowo cztery sceny Kongresu eRetail CEE skupią się na najnowszych trendach w e-commerce, łańcuchu dostaw i cyfrowym handlu detalicznym, oferując wgląd w przyszłość zakupów online i marketingu cyfrowego. To kompleksowe podejście zapewnia głębokie zanurzenie się zarówno w postępie technologicznym, jak i wysiłkach na rzecz zrównoważonego rozwoju kształtujących branżę handlu detalicznego i CPG.

Wyjątkowy wieczór: wyróżnienie doskonałości w handlu detalicznym i zrównoważonego rozwoju

Podczas wieczornej imprezy 9 kwietnia zostaną wręczone nagrody Detalisty Roku, przyznane w wyjątkowy sposób przez NielsenIQ. Ponadto nagrody Sustainability Awards, we współpracy z Henkel, LPR/Europool i European Circular Retail Foundation, zostaną wręczone w uznaniu wybitnego wkładu w doskonałość handlu detalicznego i zrównoważony rozwój.

Wspieranie wzrostu i innowacji: najlepsze centrum sieciowe

Dzięki interaktywnym sesjom, przemówieniom i możliwościom nawiązywania kontaktów szczyt Poland & CEE Retail Summit 2024 oferuje firmom niezrównaną platformę umożliwiającą rozwój, wspieranie relacji i pozostawanie w awangardzie trendów i innowacji w branży. Dołącz do szczytu Poland & Retail Summit w Warszawie i weź udział w wydarzeniu, które obiecuje ukształtować przyszłość handlu detalicznego i CPG, zapewniając uczestnikom cenne spostrzeżenia, kontakty i zwrot z inwestycji w rozwój ich firm.