Auchan: pluszaki z butelek pet

Z okazji Dnia Dziecka Auchan Retail Polska wprowadza przyjazne dla środowiska zabawki marki własnej One Two Fun. W ofercie są zabawki drewniane z certyfikatem FSC, które wyprodukowano zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Zabawki do piaskownicy z BIO-plastiku, pluszaki z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet. Także zabawki wyprodukowane z naturalnego kauczuku i materiałów pochodzących z recyklingu.

Wśród produktów znajduje się nowa gama zabawek marki własnej Auchan One Two Fun. Są to wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne zabawki w przystępnych cenach, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Ci, co szukają zabawek przyjaznych środowisku naturalnemu mogą wybrać drewniane z certyfikatem FSC. A także pluszaki wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet. Warto podkreślić, że do wyprodukowania jednej takiej przytulanki wykorzystuje się 12 butelek pet! Także opakowania produktów marki własnej One Two Fun wykonane są z papieru z recyklingu. W opakowaniach zabawek sterowanych radiowo, jak samochodziki, nie ma plastikowych okienek.

– W tym roku na Dzień Dziecka i u progu lata oferujemy klientom szeroki wybór ekologicznych zabawek w bardzo dobrej cenie. Zachęcamy do świadomych zakupów i przekonujemy, że każda indywidualna decyzja ma znaczenie. Pokazujemy w ten sposób, że kupując prezent przyjazny środowisku realnie wpływamy na jego ochronę. Dodatkowo uczymy dzieci od najmłodszych lat troski o naszą Planetę. Mamy nadzieję, że klienci znajdą upominki, które sprawią radość ich najbliższym – mówi Dorota Patejko dyrektor Komunikacji i CSR Auchan Retail Polska.